null

САУНИ

Проектирање и изведба на сауни

null

ПАРНИ БАЊИ

Проектирање и изведба на парни бањи

null

БАЗЕНИ

Проектирање и изведба на базени

null

ЏАКУЗИ

Проектирање и изведба на џакузи

Кои сме ние?

Пирин Експорт е пионер а воедно и лидер во проектирање и изведба на сауни & спа центри во Македонија и на Косово. Нашата компанија опфаќа широк спектар на висококвалитетни производи од реномирани светски производители (Harvia, Astral Pool, Emaux). Нашата референтна листа опфаќа преку 1000 изведби како на професионални и комерцијални спа центри, така и на спа центри и опрема за приватни лица, што всушност претставува своевидна гаранција за врвниот квалитет и услуга.
Пирин Експорт истотака располага со првокласна Италијанска кожа
за тапацирање на секаков вид мебел и автомобили, во сите бои и нијанси (преку 20),

од кои имаме на залиха минимум 100м2 во секое време.

Фински и инфрацрвени сауни

Извор на здравје и благосостојба
Последни проекти:
null

ХОТЕЛ ЕМЕРАЛД - ПРИШТИНА

Базен | Топли Лежалки | Инфраред и Финска сауна | Био и Хербал сауна | Хималајска сауна | Парна бања

null

СПА ХОТЕЛ СИРИУС

Финска сауна | Инфрацрвена сауна | Базени | Џакузи

null

ХОТЕЛ ТИНО - ОХРИД

Финска сауна | Инфрацрвена сауна | Турска бања | Парна бања

null

ХОТЕЛ РУСИЈА - СКОПЈЕ

Финска сауна | Базен | Џакузи| Парна бања

Успешни приказни

Прочитајте што имаат да кажат некои од нашите клиенти:
20/05/2021

Како адвокатот Зекир Зекири се ослободува од стресот!

Зекир Зекири е адвокат од Скопје. Урбан лик, секогаш пријателски настроен, пријатен за разговор, професионалец кој се труди да гради долгорочни односи со своите клиенти, врз […]
20/05/2021

Симона Јовановска: Пливањето позитивно влијае на физичкото и психичкото здравје

Разговор со Симона Јовановска-Директор на базенот „Младост“,  дел од СЦ Борис Трајковски. Се поголем е бројот на рекреативци кои се рекреираат во реконструираниот базен „Младост“, во […]
17/05/2021

Игор Божиновски: „Во домашната финска сауна го наоѓам потребниот баланс“

Игор Божиновски е добро познато име во македонската деловна заедница. Електроничар, моделар, изработувач на накит, пилот, нуркач! Но пред се битолчанец и сопственик на брендот „Божиновски […]
ПОБАРАЈ ПОНУДА

Доколку сакате вашиот проект да биде следната наша успешна приказна, контактирајте нè за да ги договориме деталите.

Блог

Новости и совети за здравје и благосостојба
19/05/2021

Зошто мажите треба почесто да одат во сауна?

Зошто мажите треба почесто да одат во сауна?   Посетата на сауна има многу придобивки за нашиот организам. Освен што го чисти телото од токсини и […]
19/05/2021

Д-р Кедев: Како да го подобрите имунитетот и да бидете поотпорни на сезонски вируси!

Д-р Кедев: Како да го подобрите имунитетот и да бидете поотпорни на сезонски вируси!   Многу пациенти, луѓе со висок крвен притисок, не се свесни дека […]
19/05/2021

Поф. д-р Гоце Спасовски: Сауна во домот, вистински благодет за здравјето

Совет од проф. д-р Гоце Спасовски, интернист-нефролог, трансплантолог – Сауна во домот,  вистински благодет за здравјето   Во мојот дом веќе повеќе години имам сауна.  Во […]
Партнери/Дистрибуција: